Třída 1.KČ – distanční výuka (teoretické vyučování)

Suplování:   Středa 1.12.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 30.11.2021 (10:35)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.KA

             

OD

     

1.KČ

           

OD

       

2.KČ

         

OD

OD

OD

     

2.ČŘ

OD

                   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Baštincová Alena (NEM)

 

-

-

-

-

-

-

-

     

Černohorský Adam (NEM)

 

-

-

-

-

..

Tk

..

     

Tkadlečková Hana (NEM)

 

-

-

Mr

Hri

Qui

-

-

     

Vaněk Jiří (NEM)

 

..

-

Ča

-

-

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Čalová Barbora

3.hod

supl. (Van NEM)

LIV

1.KČ

(2)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

LIV

1.KČ

 

Odpadá hodina

Ehlerová Jana

před 3. hodinou dohled 1. patro

 

Farkašová Jiřina

6.hod

odpadá

NAV

2.KČ

 

Odpadá hodina

 

před 5. hodinou dohled 1. patro

 

Foltisová Miroslava

před 4. hodinou dohled Šatny, zadní vchod a dvůr

 

Hrivňáková Pavla

4.hod

spojeno (Tkd NEM)

TEC

1.KA (S2)

(6)

 
 

před 8. hodinou dohled Šatny, zadní vchod a dvůr

 

Jančíková Petra

1.hod

změna

ICT

2.KČ (S1)

(Pč 2)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

ICT

2.KČ (S1)

 

Odpadá hodina

Kavanová Lucie

7.hod

odpadá

EKO

2.KČ

 

Odpadá hodina

Lichnovská Vladislava

před 4. hodinou dohled 1. patro

 

Moravcová Jiřina

1.hod

odpadá

TEC

2.KČ (S1)

 

změna hodiny

 

3.hod

supl. (Tkd NEM)

TEC

2.KČ (S1)

(7)

za odpadlou

Petržela Pavel

7.hod

odpadá

MTE

1.KA

 

Odpadá hodina

Quisová Soňa

0.hod

odpadá

AGJ

2.ČŘ

 

Odpadá hodina

 

5.hod

supl. (Tkd NEM)

AGJ

3.KA (AGJ)

(5)

přespočetná hod.

Šimíková Dagmar

před 7. hodinou dohled Šatny, zadní vchod a dvůr

 

Tkáčová Jana

6.hod

spojeno (Če NEM)

TEV

1.PP (TVk)

(Tv2)

 

Zavadilová Jana

před 3. hodinou dohled Šatny, zadní vchod a dvůr

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.KA

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Van)

 

4.hod

TEC

S2

(6)

spojí

Hrivňáková Pavla

(Tkd)

 

7. hod Odpadá hodina

1.KČ

3.hod

LIV

 

(2)

supluje

Čalová Barbora

(Van)

 

6. hod Odpadá hodina

1.PP

6.hod

TEV

TVk

(Tv2)

spojí

Tkáčová Jana

(Če)

 

7.hod

OBN

   

odpadá

 

(Če)

2.KČ

1.hod

ICT

S1

(Pč 2)

změna

Jančíková Petra

(Mr)

 

3.hod

TEC

S1

(7)

supluje

Moravcová Jiřina

(Tkd)

 

5.hod

TEV

S2

 

odpadá

 

(Če)

 

6., 7. hod Odpadá hodina

 

skup S1: 5. hod Odpadá hodina

2.ČŘ

0. hod Odpadá hodina

3.KA

5.hod

AGJ

AGJ

(5)

supluje

Quisová Soňa

(Tkd)

 

Zpracováno v systému Bakaláři